مقالات

آشنایی با اصول قانون جذب برای کسب موفقیت

By ۱۳۹۷-۱۰-۱۷ بدون نظر

قانون جذب این ایده را مطرح می­کند که هنگامی که انسان به یکی از موارد و اتفاق­های اطراف خود توجه زیادی داشته باشد و ناخودآگاه به روی آنها متمرکز شود، بر آنها تفکر کند تا از طریق کائنات و قوانین حاکم بر جهان به آنها دست یابد. اگر دنبال کسب موفقیت بیشتر با تأسی از این قانون هستید ابتدا باید اصول آن را بدانید و آنها را تمرین کنید. در ادامه مطلب به اصول قانون جذب به طور خلاصه و مفید اشاره می­شود:

اصولهای قانون جذب

 

   ۱. با تفکر ، اتفاقات را به­ سوی خود جذب می­کنید، حتی اگر آنها را نخواهید.

بر اساس این اصل با تفکر کردن بر روی یک مسئله، آن را قوی و قویتر می­کنیم، پس بهتر است سعی کنیم افکار مثبت را در پیش گیریم و با تفکر بر روی آنها زوم کنیم.

 

   ۲.هرچه بیشتر بر روی یک مسئله تمرکز کنید، قوی­تر می­شود.

این اصل بیان می­کند که حقیقت زندگی انسان را افکارش پرورش می دهد. اگر روی مسئله­ای تمرکز کنید یا زیاد بر روی آن تفکر کنید دیر یا زود آن را جذب خواهید کرد.

 

   ۳. اتفاقات خوب یا بد را بر اساس تفکر خود جذب می­کنیم.

کسی که روی بیماری­ها تفکر می­کند، همیشه مریض و کسی که بر روی سلامتی تفکر می­کند، سالم خواهد ماند.

 

   ۴. خواسته ­های خود را از کائنات بخواهید.

این اصل بیان می­کند برای به­دست آوردن یک چیز، شانس یا قرعه­کشی را جایگزین تفکر نکنید. فقط آن­را بخواهید و بیشتر روی آن فکر کنید. اگر خواسته خود را به­ صورت یک پیام در جهان رها کنیم، این پیام هم فرکانس­های خود را جذب خواهد کرد و نتیجه آن در زندگی ما مشخص خواهد شد.

 

   ۵. برای ایجاد تغییرات، باید به مسائل آنگونه که آرزو دارید نگاه کنید، نه آن طوری که در واقعیت هستند.

ملاحظه­کاری و محدودیت­ها را کنار بگذارید و کودک درون خود را رها کرده تا در هر مسیری که می­خواهد حرکت کند و با فراغ بال به رویاپردازی بپردازد و به آنها فکر کند. به یاد داشته باشید تمامی دستاوردهای مهم بشری از آرزوها و رویاهای به ظاهرنشدنی تحقق یافتند و همه دانشمندان بدون هیچ محدودیتی به تصویرسازی پرداختند. پس اکنون لیستی از خواسته های خود را تهیه کنید و بدون ترس از قضاوت به نوشتن آرزوهای خود بپردازید و بر آنها تفکر کنید.

 

آشنایی با اصول قانون جذب برای کسب موفقیت

   ۶. سپاسگزار باشید.

اصل شکرگزاری به ما می­گوید اگر بدون توقع از کائنات به بخشش و سپاسگزاری از خداوند و کائنات بپردازید، دیر یا زود منابع خیر و برکت را در زندگی خود خواهید دید و فراوانی را تجربه خواهید کرد.

 

   ۷. با افکار قدرتمند، مغناطیس خواسته ها باشید.

این اصل بیان می­کند که در زندگی خود باید همانند یک مغناطیس عمل نماییم. همانطور که قانون جاذبه در همه جای دنیا به­ طور یکسان عمل می­کند و همه چیز را به­ سمت خود می­کشد، انسانها نیز با نوع تفکر خود خوشبختی و بدبختی را ناخواسته به سمت خود می­کشند و این به تفکر آنها بستگی دارد که به روی مسایل خوب یا مسایل و اتفاقات بد فکر کنند .

 

   ۸.موفقیت تمامی ندارد و هر کسی می تواند از این منبع استفاده کند.

اگر دائما این بهانه را در پیش دارید که منابع موفقیت تمام شده­ اند و دیگر نمی­توان به موفقیت دست یافت، این قانون به شما می­گوید در تفکر خود تجدید نظر کنید. بسیاری از افراد پس از اندک تلاشی دست از ادامه راه می­کشند و بهانه ­های مختلف می­ آورند.

Leave a Reply