تحصیل در رشته روان شناسی با گرایش ان ال پی و کوچینگ، هیپنوتراپی و روان درمانی

علاقمندان به تحصیل در رشته روان شناسی با گرایش ان ال پی، کوچینگ، هیپنوتراپی و روان درمانی
تمامی فارغ التحصیلان این آکادمی می توانند ساعت های دوره های خود را جز واحدهای درسی خود در دانشگده های روانشناسی: برلین UCN ، دانشگاه اشتاین بایس برلین، دانشگاه مرکزی نیکاراگوئه ، دانشگاه بین المللی مسروپ مشتوتس ارمنستان و دانشگاه ملی بیشکک معادل سازی نمایند.

تحصیل در رشته روان شناسی با گرایش ان ال پی، کوچینگ، هیپنوتراپی، روان درمانی، روانشناسی بالینی، روانشناسی سلامت و روانشناسی بیزینس
دانشگاه UCN این افتخار را دارد که به عنوان اولین مرکز علمی برنامه ریزی عصبی کلامی به روانشناسی عصبی کلامی تغییر دهد (NLPsy).
این دانشگاه با گرایش های فوق ، که محل آن در شهر برلین آلمان بوده به ریاست پروفسور کارل نیلسون و خانم پروفسور ناندانا نیلسون می باشد. در این دانشگاه افراد می توانند در رشته روانشناسی در مقطع کارشناسی ارشد و یا PHD ثبت نام نموده و واحدهای درسی خود را در آنجا تحت نظر پروفسور نیلسون به اتمام برسانند.
دانشگاه UCN با دانشگاه Azteca، UCAM، Idear Academy و دانشگاه مرکزی نیکاراگوئه همکاری نزدیک داشته و مدت زمان تحصیل در این دانشگاه به صورت استاندارد برای مقطع ارشد ۱۲۰ واحد دانشگاهی (۲ سال) و برای مقطع دکترا PHD ، ۱۸۰ واحد تحصیلی ( ۳سال) می باشد.
افراد می توانند در این دانشگاه به زبان انگلیسی، اسپانیایی و یا آلمانی ادامه تحصیل دهند.
حائز اهمیت است که کلیه مدارک صادر شده از آکادمی بین المللی ان ال پی و کوچینگ پروفسور عمرائی در ایران که مهر IN را داشته باشند می توانند ساعت های گذرانده شده دراین دوره ها را جز واحدهای درسی خود لحاظ نمایند.

این آکادمی افتخار این را دارد که به دانشجویان و فارغ التحصیلان از وزارت علوم ایران مدرک: MBA/ DBA/ Post DBA صادر نماید. این مدارک به صورت فارسی و انگلیسی با تایید و مهر وزارت علوم میباشد.