مقالات

آیا می توان عشق از دسته رفته را بازگرداند؟

By ۱۳۹۷-۱۰-۱۶ بدون نظر

آیا می توان عشق از دسته رفته را بازگرداند؟

 

برای اینکه بدانیم آیا می توان عشق از دست رفته را بازگرداند ابتدا باید بدانید که اساساً قبلا آیا عاشق شده اید ؟ اگر به جواب این سوال رسیدید و یقین پیدا کردید که بلی شما در گذشته عاشق شده اید می توانید دنبال این باشید که بدانید آیا روش­های مختلفی برای بازگرداندن عشق­های از دست رفته وجود دارد؟ شاید برای شما هم جذاب باشد که بدانید، آیا می­توانید دوباره دل معشوق از دست رفته خود را به ­دست آورید؟ وقتی در فضای اینترنت عبارت ”چگونه عشق از دست رفته را جذب کنیم ” را جستجو می­کنید، مطالب مختلفی با انبوهی از متدها و تکنیک­های مختلف از قانون جذب تا فیزیک کوانتوم و ان ال پی (NLP) را مشاهده می­کنید که هر کدامیک از آنها مدعی ارائه روشها و راهکارهای خاصی برای برگرداندن عشق از دست رفته از راه دور هستند.

این متدها زمانی جواب خواهد داد که اشاره شد اساسا شما یقین پیدا کنید که قبلا عاشق شده اید یا نه.  در واقع همه این راهکارها از سوی اساتید و مشاورانی ارائه می­شود و در این بین افراد خود باید با افزایش آگاهی و سطح معلومات خود بهترین روش را انتخاب کنند، اما قبل از آن باید بدانیم آیا اساساً عاشق شده اید ؟ آیا هر نوع ایجاد حس علاقه به جنس مخالف به معنای عاشق شدن است؟

چگونه بفهمید عاشق شده ­اید ؟

شاید با خوانش مطالب فوق بلافاصله کنجکاوی در شما شروع شده باشد و دنبال آن باشید که بفهمید آیا شما قبلا عاشق شده اید ؟ چرا که برای شما جذاب شده است که بفهمید چگونه می توانید عشق از دست رفته خود را بازگردانید. در کلاسها و دوره­های مختلف ان ال پی و تحول فردی همواره این پرسش مطرح می­شود که آیا می­توان فردی را که از ما به دلایل مختلف جدا شده است و اکنون در کنارمان نیست را مجدداً جذب کنیم؟ قبل از این پرسش­ها، ابتدا باید داستان عاشق شدن انسانها و نحوه شناخت عشق سالم از عشق دروغ و خیالی را مورد توجه قرار دهیم. اگر شما نیز به­ دنبال آن هستید که بدانید عاشق شده اید باید در مورد جملات زیر تأمل کنید و اگر احساس می­کنید در دوره­ هایی از زندگی خود این جملات را بارها تکرار کردید و این احساسات در شما وجود داشته است، باید بدانید که شما قبلا عاشق شده اید یا عاشق هستید:

  • بخاطر تو هر کاری می­کنم.
  • چرا هر چه به سمت معشوق می­روم، از من دور می­شود؟
  •   اگر یک روز در کنار من نباشد، میمیرم.
  •  دائما و در تمام شبانه روز به او فکر می­کنم.
  • هنگامی که او را می­بینم، بدنم عرق می­کند و صورتم سرخ می­شود و نمی­توانم درست صحبت کنم یا احساسم را منتقل دهم.
  •  گاهی اوقات از او چیزهای غیرمنطقی می­خواهم و وادار می­کنم فقط من را دوست داشته باشد. نمی توانم تحمل کنم که با کسی به گفتگو بپردازد.

برای دریافت جواب سوالات خود می توانید در دوره های این سایت شرکت کنید.

 

Leave a Reply

10 − 5 =