بی شک بزرگترین موفقیت زندگی من که نقش مهمی در تغییر مسیر زندگی ام به وجود آورد آشنائی با تکنیک های ان.ال.پی بود.

بعداز گذراندن دوران طلائی یادگیری این رشته، ازطرف معتبرترین سازمان بین المللی  ان .ال.پی کشور آلمان در شهر برلین، موفق به دریافت بالاترین درجه ان .ال.پی شدم. وبسیار باعث خوشحالی و سرورم گردید که می توانم دین خود را به هموطنانم ادا کنم .

از آنجائیکه در طول مدت گذراندن دورهای تخصصی ان.ال.پی به این واقعیت و اعتقاد رسیدم که بزرگترین معجزه زندگی من آشنائی با متدهای این رشته بوده  و نقش خانواده بعنوان اولین هسته و اساسی ترین بنیان جامع بشری در آن نقش بسزائی دارد. مطمئن هستم اگر بتوانیم تکنیک های      ان. ال. پی ،کوچینگ  و ارتباطات بدون خشونت را طبق استانداردهای جهانی به هموطنان آموزش دهیم ، به استحکام خانواده و بطبع جامعه به عنوان زیر بنای اصلی ساختار کشورمان خدمت ارزنده و بزرگی کرده ایم.

همه انسانها تمام ابزارهای لازم جهت رسیدن به اهداف و آرزوهایشان را در درون خود دارند. متدهای ان ال.پی  چگونگی بکارگیری و استفاده از این ابزارهای درونی ما را بما نشان میدهد تا بتوانیم خود و دیگران را بشناسیم و نقاط ضعف وقدرت خود راشناسائی و مدیریت نمائیم.

بالابردن سطح زندگی ، درک متقابل دیگران، انعطاف پذیری جزء اهداف غائی ان. ال .پی است.

این کتاب تکنیکهای علمی ان. ال .پی را بشما علاقه مندان آموزش می دهد. امیدوارم به زودی شاهد استقبال بیشتر آحاد مردم در یادگیری این آموزش و موفقیت  وتربیت مربیانی متخصص و با دانش در این زمینه باشیم. با بتوانیم جامعه ائی سالم ،شاد،موفق داشته باشیم.